SMU „B.B.B.” viesojas pie Rīgas mēra Nila Ušakova

Š.g. 28 maijā 11a klases SMU ,,B.B.B." tikās ar Rīgas mēru N. Ušakovu, lai uzdāvinātu viņam savu izveidoto Rīgas ābeci - Rābeci un pārrunātu SMU plānus.

Skolēniem, kuri Rīgas ābecei izdomāja pasaku tēlu kaķi Rābecīti, pirms tikšanās ar mēru  bija iespēja iepazīties ar slavenākajiem Rīgas kaķiem Kuzju un Muri. Jau ieejot mēra uzgaidāmajā telpā, uzreiz kļuva skaidrs, kurš šeit jūtas noteicējs – tie ir abi kaķi: Kuzja ir ļoti komunikabls, labprāt ar visiem nāca sasveicināties, pat ar skolotājas Jolantas mēteli, labprāt pieņēma glāstus, turpretī Muris ir atturīgs, uzlūkoja mūs ar aizdomām un lika saprast, ka esam tikai ciemiņi.
Rīgas mērs Nils Ušakovs Ligitu, Armandu, Gvido un Artūru sagaidīja ar smaidu, ieinteresēti uzklausīja viņu stāstījumu par SMU tapšanu, biznesa idejas realizāciju un nākotnes plāniem. Sarunas noslēgumā mērs piedāvāja SMU sadarbību ar Rīgas domi, lai Rīgas bērnudārzu audzēkņi burtus varētu mācīties no Rīgas ābeces, tā vienlaicīgi izzinot Rīgu. Skolēniem Nils Ušakovs novēlēja būt uzņēmīgiem un nebaidīties, ejot uz savu mērķu sasniegšanu.
Novēlam skolēniem veiksmīgu sadarbību ar Rīgas domi un biznesa plānu realizāciju!