Tālr.: +371 28643874 Krimuldas 2, Rīga, LV-1039
 • Skola

  Kas ir svarīgāks – audzināšana vai izglītība? „Klasika” piedāvā skolas modeli ar vienotu koncepciju vispusīgai personības attīstībai.

  Lasīt vairāk
 • Bērnudārzs

  „Gribu, varu, daru!” – tieši tāds modelis aktivizē bērna radošo sākumu no idejas līdz realizācijai, palīdz attīstīt visas bērna spējas un talantus.

  Lasīt vairāk
 • Vasaras nometne

  Brīvdienas – tā ir alternatīva skolā pavadītajam laikam, bet arī tā ir iespēja izglītoties. „Radošums” un „būt kopā” – tie ir divi galvenie vasaras nometnes „Klasika” principi.

  Lasīt vairāk
 • Projekti

  Starpkultūru intelektuālā kompetence un nacionālās identitātes saglabāšana multikulturālā vidē tie ir galvenie virzieni skolas un starptautiskajos  projektos.

  Lasīt vairāk

Nemēri kalna augstumu, pirms esi sasniedzis virsotni. Tad redzēsi, cik tā bija zema.  D. Hammeršelds

Skolēnu rudens ekskursijas

Braucieni notika septembra nogalē, kad rudens lutināja ar siltām un saulainām dienām.

Lasīt vairāk

Bērni gatavo maltīti! Miķeļdienas atzīmēšana

Notika spraigas diskusijas par vietējās ražas patēriņu un ko dabai nodara augļu un dārzeņu transportēšana no citām valstīm.

Projekts “Dzeja trīs dimensijās”

Dalībnieki atzina, ka šis bijis neparasts projekts, jo licis uz lietām paskatīties no citas puses – dzeja nav tāla un nesaprotama, tā atrodama arī ikdienas lietās un sīkumos.

Miķeļdiena

Septembra mēnesis pirmsskolas grupām noslēdzās ar kopīgu un mērķtiecīgu darbošanos, lai izveidotu krāsainas un bagātīgas kompozīcijas no dažādām rudens un dabas veltēm. Tika izveidota  grupu kompozīciju izstāde skolas priekštelpā, kas priecēja ne tikai vecākus un skolas darbiniekus, bet arī pašus bērnus!

Lasīt vairāk

Uz noslēguma pasākumu pulcējās eTwinning nacionālā projekta „Garšas eksperti” dalībnieki

Šajā projektā sešu mēnešu garumā sadarbojās privātās vidusskolas „Klasika” 2.b klases skolēni, Līgatnes novada vidusskolas 2. klases skolēni un Lībagu sākumskolas (Talsu novads) 2. klases un bērnudārza sagatavošanas grupas audzēkņi.

Lasīt vairāk

Mūsu skolā ierodas projekta “ICT World” dalībnieki no piecām Eiropas valstīm

Laikā no 31. marta līdz 7. aprīlim mūsu skolā ierodas projekta “ICT World” dalībnieki no piecām Eiropas valstīm. Kopskaitā 23 cilvēki no Francijas, Vācijas, Spānijas, Somijas un Čehijas Republikas dzīvos Latvijas projekta dalībnieku ģimenēs un kopā ar mūsu skolēniem darbosies radošajās darbnīcās un visos ar projektu saistītos pasākumos.

eTwinning projekts "Math, Art and Real Life with GeoGebra" 2018

Līdzīgi kā skaistums, harmonija un zinātne kļūst par vienotu veselumu mākslā, šī projekta ideja ir tuvināt skolēnus (vecumā no 11 līdz 15 gadiem) mākslai un zinātnei ar mākslas starpniecību. Viens no galveniem mērķiem ir jaunatklāt matemātiku mākslas darbos un ikdienas dzīvē, modelēt un simulēt reālas parādības ar programmu GeoGebra. Otrs šī projekta mērķis ir skolēnu starptautiska sadarbība, lai izveidotu grāmatu, kuru skolēniem veidojuši paši skolēni.

Sadarbība

 

Kalendārs

24

oktobris, 2020

Skatīt vairāk

Apsveicam

Sveicam visus

Sveicam visus skolēnus, skolotājus, vecākus un draugus jaunā mācību gada sākumā!

VALERIJU ANGERMANI ar piešķirto stipendiju

Stipendija piešķirta privātās vidusskolas "Klasika" 2019./2020.mācību gada 12. klases absolventei VALERIJAI ANGERMANEI par mācību sasniegumiem, aktīvu sabiedrisko darbu, iesaistīšanos mākslinieciskajā pašdarbībā un sporta aktivitātēs, ieguldījumu Skolas attīstībā.

Marku Days ar atzinību konkursā "Matemātiskā daudzcīņa"

Apsveicam 4. klases skolnieku Marku Days ar iegūto atzinību par piedalīšanos Rīgas skolu konkursā "Matemātiskā daudzcīņa"

Skatīt vairāk

„Daudzi meklē laimi tālumā, bet gudrie audzē to ap sevi.” 

Dž. Openheims