Tālr.: +371 28643874 Krimuldas 2, Rīga, LV-1039
 • Skola

  Kas ir svarīgāks – audzināšana vai izglītība? „Klasika” piedāvā skolas modeli ar vienotu koncepciju vispusīgai personības attīstībai.

  Lasīt vairāk
 • Bērnudārzs

  „Gribu, varu, daru!” – tieši tāds modelis aktivizē bērna radošo sākumu no idejas līdz realizācijai, palīdz attīstīt visas bērna spējas un talantus.

  Lasīt vairāk
 • Vasaras nometne

  Brīvdienas – tā ir alternatīva skolā pavadītajam laikam, bet arī tā ir iespēja izglītoties. „Radošums” un „būt kopā” – tie ir divi galvenie vasaras nometnes „Klasika” principi.

  Lasīt vairāk
 • Projekti

  Starpkultūru intelektuālā kompetence un nacionālās identitātes saglabāšana multikulturālā vidē tie ir galvenie virzieni skolas un starptautiskajos  projektos.

  Lasīt vairāk

Aicinām uz 2022./2023.m.g. Zinību dienas pasākumu!

Ziemassvētku vecītis apmeklē sākumskolu

Šodien skolai “Klasika” ir neparasta diena. Mēs izsniedzam liecības 1.-4. klases skolēniem ierastajā formātā, bet 5-12. klašu skolēni tās saņem elektroniski.

Lasīt vairāk

Cik vienkāršas, sirsnīgas un laipnas ir mūsu skolēnu vēlēšanās

4.b klases skolēni ir pievienojušies mūsu jaunajai tradīcijai. Vēstules jau nosūtītas Ziemassvētku vecītim, un mēs ar siltumu sirdī atceramies, kā bērni tās rakstīja

Kopā ar skolotāju viņi apgūst dažādas modelēšanas un krāsošanas tehnikas.

Modelēšana lieliski attīsta smalko motoriku, iztēli, māca abstrakti domāt un ieaudzina gaumi. Bērni labprāt “izrunājas” strādājot ar mālu, atbrīvojoties no stresa pēc pamatpriekšmetiem.

Mārtiņdiena

Mārtiņdienu 'Klasikā' aizvadījām pacilātā gaisotnē! Gan ar stāstiem par to kāpēc šo dienu atzīmējam, gan rotaļām un masku izgatavošanu. Neizpalika arī pašgatavotu cepumu cepšana, kas visiem ļoti garšoja!

Lasīt vairāk

Āra aktivitātes

Ar āra aktivitāšu dienu enerģiskā un draudzīgā gaisotnē noslēdzās Veselības nedēļā "Klasikā"!

Ķiploku diena

Šonedēļ katrā grupā bērnus apciemoja sens "Klasikas" domu biedrs runcis Herkuless, kurš ikgadējās 'Ķiploku dienas' ietvaros kopā ar bērniem izgatavoja ķiploku krelles. Šis aksesuārs ir lielisks palīgs bērnu imunitātes stiprināšanai un aizsardzībai!

eTwinning projekts - “Modeling Life”

Skolā matemātiskā modelēšana nav kā atsevišķs mācību priekšmets; visi mācās matemātiku, fiziku, ķīmiju, programmēšanu utt. Patiesībā visas dabaszinātnes ir vienotas. Bet matemātika un informātika ir instrumenti “dabaszinātņu rokās”.

Lasīt vairāk

Skola saņem Eiropas Kvalitātes sertifikātu par darbu eTwinning projektā "Hidden World of Parabolas"

Tas nozīmē, ka jūsu darbs, jūsu skolēnu darbs un jūsu skola ir atzīta visaugstākajā Eiropas līmenī.

Uz noslēguma pasākumu pulcējās eTwinning nacionālā projekta „Garšas eksperti” dalībnieki

Šajā projektā sešu mēnešu garumā sadarbojās privātās vidusskolas „Klasika” 2.b klases skolēni, Līgatnes novada vidusskolas 2. klases skolēni un Lībagu sākumskolas (Talsu novads) 2. klases un bērnudārza sagatavošanas grupas audzēkņi.

Sadarbība

 

Kalendārs

7

oktobris, 2022

Skatīt vairāk

Apsveicam

Eiropas Kvalitātes sertifikāts

Mūsu skola ir apbalvota ar Eiropas Kvalitātes sertifikātu par lielisko darbu ar eTwinning projektu "Modeling Life".

Apsveicam Ivanu Yumaguzhinu

Apsveicam Ivanu Yumaguzhinu ar iegūto 2.vietu Rīgas pilsētas matemātikas 71.olimpiādē 5. - 8. klašu grupā

Sveicam Šivonnu ar saņemto pateicības rakstu

Sveicam Šivonnu ar saņemto pateicības rakstu no Latviešu valodas aģentūras par līdzdalību radoši darbu konkursā un grāmatas tapšanā.

Evelīnu ar konkursā iegūto 3. vietu

3. vieta iegūta Rīgas izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursā - labdarības akcijā "Ziemas sajūtas"

Skatīt vairāk

Izglītība ir pats spēcīgākais ierocis, ko Tu vari izmantot, lai mainītu pasauli

Nelsons Mandela