Tālr.: +371 28643874 Krimuldas 2, Rīga, LV-1039

 

Skolotājus aicina izmantot vietnes "E-skola" jauno "Mācību mākoni”

Mācību mākonis„Mācību mākonis” ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta izveidota mācību e-vide, kurā skolotājam ir iespējams paša izveidotā mācību priekšmetā pievienot mācību stundu materiālus dažādos formātos un pēc savas izvēles, tos kopīgot ar citiem - skolēniem, kolēģiem savā un citās skolās.

„Mācību mākonis” ir  departamenta īstenotā dabaszinātņu projekta noslēguma produkts. Tajā ir atrodami jau sagatavoti un tūlīt izmantojami mācību materiāli fizikā, bioloģijā, ķīmijā un matemātikā visām vidusskolas klasēm, t.sk. arī audio vizuālie materiāli. 

Lai strādātu „mācību mākonī”, ir jābūt mykoob vai E-klases lietotājam. Pievienoties un darboties „mācību mākonī” var izmantojot mykoob vai E-klases autorizāciju. 

Sadaļā „mācību mākonis” visiem pieejama ir departamenta izveidota un uzturēta sadaļa - „IKT iestādēs”. Tās mērķi ir sekmēt informācijas un komunikāciju tehnoloģiju izmantošanu izglītības procesā, iedrošināt visus izglītības procesā iesaistītos inovācijām un radošumam, kā arī informēt par IKT jautājumiem, kas skar tikai Rīgas pašvaldības izglītības iestādes. „IKT iestādēs” sadaļā šobrīd ir atvērtas piecas tēmas: „Aktualitātes”, „Inovācijas”, „Planšetes, to izmantošana mācību procesā”, „Datori”, „Tīkli. Sakari. Videonovērošana”. Ar laiku varētu tikt atvērtas arī citas tēmas un forumi. Šobrīd ir atvērts forums „Planšetu izmantošana”. 

Interneta vietne: http://macibas.e-skola.lv/