Tālr.: +371 28643874 Krimuldas 2, Rīga, LV-1039

 

 

Skolotājas Jolantas Lankovskas uzvara konkursā “Radi. Rādi. Redzi.”

Ar forumu un projekta uzvarētāju apbalvošanu noslēdzās Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta un Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskā centra kopīgi īstenotais izglītības attīstības projekts „Izglītība izaugsmei”. 

Šajā projektā piedalījās arī mūsu skolas vēstures skolotāja Jolanta Lankovska.

No dalībai projektā pieteiktajiem 89 pretendentiem 2. kārtai -  pedagogu radošās darbības konkursam “Radi. Rādi. Redzi.” tika izvirzīti 32 augstāk novērtētie pedagogi. Konkura otrā kārta norisinājās 17., 18. jūnijā.

Pedagogiem bija jāizstrādā izdales materiāli, kā arī jāizveido stends, turklāt jāatbild uz žūrijas jautājumiem par konkursa tēmu.

Skolotāja Jolanta ne tikai ieguva tiesības startēt 2.kārtā, bet no labākajiem 32 pedagogiem saņēma visaugstāko vērtējumu, tātad – faktiski tika atzīta par labāko vēstures skolotāju Rīgā!

1. vietu viņa ieguva par izstrādāto tēmu “Projekta metode vēsturē”

Projekta „Izglītība izaugsmei” mērķis - veicināt izpratni par izglītības procesu attīstību un mērķtiecīgu inovāciju ieviešanu.

Projekta uzdevums bija apzināt un popularizēt labās prakses piemērus inovāciju ieviešanā, veicināt pedagoģiskā personāla ieinteresētību savā un skolas attīstībā, kā arī mudināt Rīgas skolu vadības savstarpēju sadarbību.

Sirsnīgi sveicam skolotāju Jolantu ar panākumiem un priecājamies, ka viņa strādā ar mūsu bērniem!

Foto: Skolotājas Jolantas apbalvošana un ieskats konkursa darbā.

Atpakaļ