Uz noslēguma pasākumu pulcējās eTwinning nacionālā projekta „Garšas eksperti” dalībnieki.

2019.gada 17.aprīlī mūsu skolā uz noslēguma pasākumu pulcējās eTwinning nacionālā projekta „Garšas eksperti” dalībnieki.

Šajā projektā sešu mēnešu garumā sadarbojās privātās vidusskolas „Klasika” 2.b klases skolēni, Līgatnes novada vidusskolas 2. klases skolēni un Lībagu sākumskolas (Talsu novads) 2. klases un bērnudārza sagatavošanas grupas audzēkņi.

Projekta laikā  skolēni ieguva jaunas zināšanas par veselīgu pārtiku,  cilvēka organismam nepieciešamajiem vitamīniem un minerāļiem, popularizēja veselīgu dzīvesveidu. „Garšas eksperti” ir pirmais projekts, kurā piedalījās mūsu skolas sākumskolas skolēni. Projekta mērķis – skolēnu veidota „Krāsaino salātu” recepšu grāmata, kura tika svinīgi nodota Latvijas Nacionālās bibliotēkas Tautas grāmatu plauktam.

Grāmatā ir trīs krāsu lapas. Par salātiem no dzelteniem dārzeņiem un augļiem rakstīja Līgatnes mazie eksperti. Ar salātu receptēm no zaļiem dārzeņiem un augļiem iepazīstināja projekta dalībnieki no Lībagiem. „Klasikas” garšas eksperti grāmatā ierakstīja sarkanajās lapās.

Par dalību projektā katrs dalībnieks saņēma eTwinning Kvalitātes sertifikātu.