Projekta "ICT World" notikumi

Zinātnes centra "ZINOO Rīga" nodarbības skolā 7.a, 7.b, 8.a, 9.a, 9.b klasēm

Projekta dalībniekiem tika dāvāta lieliska iespēja piedalīties Zinātnes centra “ZINOO Rīga” organizētās nodarbībās “Nosēšanās uz citas planētas” un “Prāta ilūzija”.

22. novembrisLasīt vairāk

Projekta “ICT World” darbs Pētniecisko dienu – 2017 ietvaros

Jau otro gadu privātās vidusskolas “Klasika” skolotāji un skolēni sadarbībā ar 5 dažādu Eiropas valstu kolēģiem veiksmīgi realizē eTwinning un Erasmus+ projektu “ICT World.

9 . septembrisLasīt vairāk

3D tehnoloģiju izmantošana eTwinning projektos

No 30. marta – 01. aprīlim Albert Hotel, Dzirnavu iela 33, Rīgā mūsu skolas matemātikas skolotāja Tatjana Vinokurova kopā ar citu Latvijas skolu skolotājiem piedalījās ES programmas izglītības, apmācības, jaunatnes un sporta jomā „Erasmus+” aktivitātes eTwinning pedagogu profesionālās kompetences pilnveides seminārā.

31 . martsLasīt vairāk

“ICT World – Imaging, Coding, Transforming and Simulating the World”

Ir noslēdzies mācību gads un tam līdzi arī mūsu ilgtermiņa projekta pirmais etaps, kuram tika dots nosaukums ICT WORLD 2017. 26. martā pozitīvu emociju, spilgtu iespaidu un jaunu zināšanu pārpilni mūsu komandas pārstāvji atgriezās no kārtējās starptautiskās tikšanās, kas notika Vācijā.

25 . martsLasīt vairāk

JAUNUMI - ICT World - Imaging, Coding, Transforming and Simulating the World!

GeoGebra – bezmaksas daudzplatformu dinamiska matemātikas datorprogramma visiem izglītības līmeņiem, kas ietver sevī ģeometriju, algebru, tabulas, grafus, statistiku un aritmētiku vienā ērti lietojamā paketē.

18 . martsLasīt vairāk