Tālr.: +371 28643874 Krimuldas 2, Rīga, LV-1039
 • Skola

  Kas ir svarīgāks – audzināšana vai izglītība? „Klasika” piedāvā skolas modeli ar vienotu koncepciju vispusīgai personības attīstībai.

  Lasīt vairāk
 • Bērnudārzs

  „Gribu, varu, daru!” – tieši tāds modelis aktivizē bērna radošo sākumu no idejas līdz realizācijai, palīdz attīstīt visas bērna spējas un talantus.

  Lasīt vairāk
 • Vasaras nometne

  Brīvdienas – tā ir alternatīva skolā pavadītajam laikam, bet arī tā ir iespēja izglītoties. „Radošums” un „būt kopā” – tie ir divi galvenie vasaras nometnes „Klasika” principi.

  Lasīt vairāk
 • Projekti

  Starpkultūru intelektuālā kompetence un nacionālās identitātes saglabāšana multikulturālā vidē tie ir galvenie virzieni skolas un starptautiskajos  projektos.

  Lasīt vairāk

Ziemassvētku pasākumi

 Īpašās pirmssvētku sajūtas lielu un mazu sirdīs gada nogalē radīja ikgadējie Ziemassvētku pasākumi- bērnu sagatavotie priekšnesumi uz lielās skatuves, skaisti izpušķotā svētku egle, piparkūkas, pīrādziņi, sveču liesmas, kā arī Ziemassvētku vecītis ar saviem draugiem un dāvanām.

Gadu mijā gribas visiem novēlēt, lai arī Jūsu sirdīs Jaunajā gadā mājo svētku noskaņa, acīs dzirkstī prieks kā svecīšu liesmiņas un ir lepnums gan par savu, gan citu padarīto!

Lai laimīgs, veiksmīgs un radošs Jaunais, 2015. gads!

Atpakaļ

„Lai tā dvēsele, kas ir laimīga šobrīd, iemācās atmest raizes par nākotnē gaidāmo.”

Horācijs