Tālr.: +371 28643874 Krimuldas 2, Rīga, LV-1039
 • Skola

  Kas ir svarīgāks – audzināšana vai izglītība? „Klasika” piedāvā skolas modeli ar vienotu koncepciju vispusīgai personības attīstībai.

  Lasīt vairāk
 • Bērnudārzs

  „Gribu, varu, daru!” – tieši tāds modelis aktivizē bērna radošo sākumu no idejas līdz realizācijai, palīdz attīstīt visas bērna spējas un talantus.

  Lasīt vairāk
 • Vasaras nometne

  Brīvdienas – tā ir alternatīva skolā pavadītajam laikam, bet arī tā ir iespēja izglītoties. „Radošums” un „būt kopā” – tie ir divi galvenie vasaras nometnes „Klasika” principi.

  Lasīt vairāk
 • Projekti

  Starpkultūru intelektuālā kompetence un nacionālās identitātes saglabāšana multikulturālā vidē tie ir galvenie virzieni skolas un starptautiskajos  projektos.

  Lasīt vairāk

Veselības nedēļa

   Aktīvi un interesanti bērnudārzā tika aizvadīta Veselības nedēļa:

Pirmajā Veselības nedēļas dienā bērni ciemos sagaidīja zaķi Garausi, kurš mums visiem atgādināja par veselīga uztura, fizisko aktivitāšu un higiēnas nozīmi ikdienā.

  Nākamajā dienā mazie pirmsskolēni kopā ar savām skolotājām un virtuves darbiniekiem gatavoja augļu salātus un skatījās, kā top svaigas dārzeņu un augļu sulas.Protams, veselīgās veltes tika arī nogaršotas!

 Nedēļas noslēgumā pie mums kopā ar kaķi Herkulesu viesojās zobu dakterīte Irina Golubeva no zobārstniecības firmas Dental Estetika, kura rādīja mazajiem, kā pareizi kopt un tīrīt zobiņus, kuri produkti zobiem patīk, kuri nē un sniedza mums vēl daudz interesantu un vērtīgu informāciju....

 Jauki bija vērot, kādus bērni iedomājas Zobgraužus un klausīties dakteres stāstījumā, kas tad tie tādi ir?!

 Veselības nedēļas ietvaros vairākkārt tika pieminēta arī ķiploka lielā nozīme cīņā pret vīrusiem un saslimšanām.Vēl joprojām priecājamies par mūsu tradīciju- ķiploka krellīšu nēsāšanu ikdienā.

Cerēsim, ka Veselības nedēļā gūtā informācija

mums visiem palīdzēs

būt veseliem gan svētkos, gan ikdienā! 

Atpakaļ

Gudrajam ir divas mēles: viena runā patiesību, otra izteicas, ievērojot laiku un apstākļus.

Roterdamas Erasms