Tālr.: +371 28643874 Krimuldas 2, Rīga, LV-1039

 

Vebinārs ar eTwinning Nacionālās balvas ieguvējiem – privātās vidusskolas "Klasika" projektu “ICT WORLD 2017”

Šī gada 31. janvārī eTwinning organizēja vebināru, kurā Privātās vidusskolas KLASIKA skolotājas Tatjanaa Vinokurova un Ināra Vasiļevska interesentus iepazīstināja ar Erasmus+/ eTwinning projekta “ICT WORLD 2017” rezultātiem.

Projekts pagājušajā gadā ieguva eTwinning Nacionālo balvu, kā arī jaunuzņēmuma “Learn IT” balvu “Oriģinālākais informācijas un komunikācijas tehnoloģiju projekts”.

Visi materiāli, kas veidoti projekta laikā, pieejami projekta TwinSpace vidē.

Par projektu

Spēja veidot algoritmus, telpiskā domāšana, darbs komandā, būt uz “Tu” ar modernajām tehnoloģijām – tās ir 21. gadsimta cilvēkam nepieciešamās prasmes. Privātās vidusskolas “Klasika” komandas īstenotais projekts “ICT WORLD 2017” pierāda, ka šīs it kā “sarežģītās” tēmas skolā ir apgūstamas!

Projekts apvieno sešu valstu (Vācija, Latvija, Francija, Spānija, Čehija, Somija) skolotājus, lai mācību procesā daudzus reālās dzīves aspektus atainotu ar datorprogrammu nodrošinājuma palīdzību, lai skolēni iemācītos brīvi rīkoties ar scratch, geogebra, sketchup, arduino, gimp, gapminder u.c. Savu grandiozo plānu realizēšai tas sadalīts trijos etapos. Pagājušā mācību gadā galvenā uzmanība tika pievērsta darbam ar programmēšanas platformu scratch un dinamisko matemātikas datorvidi geogebra. Šim etapam dots nosaukums “ICT World 2017”. Projekta laikā tika piesaistīts atbalsts no uzņēmuma “Baltic 3D”, ar kura palīdzību skolēni apguva 3D modelēšanas un printēšanas pamatus, kā arī varēja redzēt 3D printera darbību procesā.

Atpakaļ