Skolotāju diena

4. oktobrī skolā notika lieliski svētki – Skolotāju diena. Par godu šiem svētkiem audzēkņi sagatavoja prezentācijas, intelektuālas spēles un pat palīdzēja skolotājiem stundu vadīšanā. Vecākās klases uzņēmās skolas administrācijas atbildību un izmēģināja sevi kā tiesneši intelektuālajā spēlē „Kas? Kur? Kad?”, kurā varēja piedalīties visas klases un arī skolotāji.

Neviens skolotājs nebija palicis bez uzmanības šajā skaistajā rudens dienā. Jau no agra rīta skolēni apsveica skolotājus ar ziediem un pateicības vārdiem par viņu veikumu – vienu no grūtākajiem darbiem visā pasaulē.  Uz visiem skolas ekrāniem varēja redzēt apsveikuma prezentācijas, dzejoļus, skolotāju un klašu fotogrāfijas. Šajā svētku dienā skola «Klasika» bija piepildīta ar ziediem, saldumiem un, vissvarīgākais, smaidiem.

Mēs ļoti centāmies organizēt sirsnīgu, mājīgu svētku atmosfēru, kas piepildītu skolotāju sirdis ar siltumu visa mācību gada garumā. Domājam, ka mums tas izdevās!

Skolas pašpārvaldes dalībniece Valerija Angermane