Tālr.: +371 28643874 Krimuldas 2, Rīga, LV-1039
 • Skola

  Kas ir svarīgāks – audzināšana vai izglītība? „Klasika” piedāvā skolas modeli ar vienotu koncepciju vispusīgai personības attīstībai.

  Lasīt vairāk
 • Bērnudārzs

  „Gribu, varu, daru!” – tieši tāds modelis aktivizē bērna radošo sākumu no idejas līdz realizācijai, palīdz attīstīt visas bērna spējas un talantus.

  Lasīt vairāk
 • Vasaras nometne

  Brīvdienas – tā ir alternatīva skolā pavadītajam laikam, bet arī tā ir iespēja izglītoties. „Radošums” un „būt kopā” – tie ir divi galvenie vasaras nometnes „Klasika” principi.

  Lasīt vairāk
 • Projekti

  Starpkultūru intelektuālā kompetence un nacionālās identitātes saglabāšana multikulturālā vidē tie ir galvenie virzieni skolas un starptautiskajos  projektos.

  Lasīt vairāk

Rudens svētki

   Novembris pie mums ir sācies ar Rudens svētku norisi grupās. Arī šogad turpinām mūsu ilggadējo tradīciju- organizējam tematiskus svētkus ,kur bērni vairākās valodās- latviešu, krievu un angļu, rāda vecākiem sagatavotu priekšnesumu ar dzejoļiem, uzdevumiem, dziesmām, dejām un rotaļām. Visiem ir prieks par ģimeniskā atmosfērā pavadītu pēcpusdienu!

Atpakaļ

„Tavs prāts būs tāds, kādas būs tavas ierastās domas, jo dvēsele nokrāsojas tavu domu toņos. Tāpēc iegremdē to gudrās domu krāsās.”

Marks Aurēlijs