Tālr.: +371 28643874 Krimuldas 2, Rīga, LV-1039

 

Apsveic Privāto vidusskolu "Klasika" ar Eiropas Kvalitātes sertifikātu

2019./2020. m. g. Skolas 9.-10. kl. skolēni un pieci skolotāji (kopumā 50 skolotāji un 216 skolēni no 13 valstīm) piedalījās eTwinning starptautiskā projektā ”Hidden world of parabolas”. Vairāku valstu skolēnu kopīga vienas matemātikas tēmas apguve "Kvadrātfunkcija un tās grafiks - parabola" un šīs tēmas pētīšana dažādos mācību priekšmetos (fizika, vizuālā māksla, angļu valoda) palīdzēja apzināties šīs tēmas nozīmīgumu un pielietojumu reālajā dzīvē. Skolēni atzīmēja, ka viņi sāka dziļāk izprast tēmu "Funkcijas" un paplašināja izpratni par parabolu, ka viņiem strādāt bija interesanti, bet ne vienmēr viss izdevās uzreiz. 

Skolotāji ir papildinājuši savu metodisko krājumu ar jauniem materiāliem un citu valstu kolēģu idejām. Šis projekts veicināja Skolas skolotāju sadarbību, izveidoja starppriekšmetu saikni un veicināja Eiropas piederības apziņu. Projekta dalībniekiem piešķirti eTwinning kvalitātes sertifikāti.

Apsveicam! Jūsu skola ir apbalvota ar Eiropas Kvalitātes sertifikātu par lielisko darbu ar eTwinning projektu "Hidden World of Parabolas". Tas nozīmē, ka jūsu darbs, jūsu skolēnu darbs un jūsu skola ir atzīta visaugstākajā Eiropas līmenī.
Turklāt jūsu projekts tiks izrādīts īpašā Eiropas Portāla vietā pēc adreses www.etwinning.net.
Vēlreiz apsveicam jūs par šo unikālo sasniegumu un,  ceru, ka mēs varētu satikties kādā no gaidāmajiem eTwinning pasākumiem.

Ar labākajiem novēlējumiem,
eTwinning Team

Презентация проекта eTwinning Hidden World of Parabolas по случаю вручения премии Comet Award за лучший проект 2019/2020. в категории гимназия. 

 
Atpakaļ