Tālr.: +371 28643874 Krimuldas 2, Rīga, LV-1039

Mīlestības nedēļa

   Mīlestības nedēļas ievadā katrai grupai Mīlestības vēstnese nosūtīja vēstuli , kurā visi bērni un skolotājas tika aicināti šonedēļ izmantot Labo vārdu pastu. Ar šī pasta palīdzību varējām citiem dāvināt apsveikuma kartītes ar labiem vārdiem, atzīšanos simpātijās un bučiņām Valentīndienā. Bērni tika aicināti īpaši piedomāt par labiem darbiem un kārtīgu uzvedību!

   Labo vārdu pasts, interesanti un radoši noformēts, visu nedēļu rotāja katras grupas durvi:

  Nedēļas noslēgumā pati Mīlestības vēstnese viesojās katra grupā, atnesot grupai domāto Valentīndienas pastu, izrunājot ar bērniem- kādu labu darbu mazie šonedēļ paveikuši  un pievēršot uzmanību Mīlestības nozīmei ne tikai Valentīndienā, bet arī visa gada garumā. 

   14. februāris jau tradicionāli mūs vizuāli priecē ar sarkano krāsu, kas dominē katra bērna un skolotājas apģērbā. Tas rada vienotības sajūtu un vizualizē Mīlestības lielo spēku...

   Valentīndienā Čuču muižas rūķi- krutmāte, Taustiņš un Kikī, ciemojās pie mums ar mīļu, pamācošu un jautru izrādi par Mīlestību. Bērniem caur dziesmām un teātra uzvedumu tika stāstīts, kas tad ir Mīlestība un kā mēs to varam dāvāt citiem un gūt paši sev.

   Mīlestības nedēļas ietvaros devāmies ciemos pie mūsu mazajiem draugiem- suņiem un kaķiem uz dzīvnieku patversmi „Ulubele”, lai tos iepriecinātu ar apciemojumu un dažādām gardām un noderīgām dāvanām. Prieku guvām gan palīdzot dzīvnieciņiem, gan iepriecinot bērnus ar jauku un vērtīgu ekskursiju. 

 

   Milzīgs paldies vecākiem, kuri atsaucās un sadāvināja patversmei daudz vērtīgu un vajadzīgu dāvanu!

   Lielu paldies par ziedojumiem vēlamies teikt:

   Nikolas, Mišeles, Elzas, Roberta, Artūra un Edgara, Ratmira, Dženiferas,  Kārļa, Lorēnas, Evelīnas, Mias un Leas, Diānas, Grigorija, Viktorijas, Staņislava, Benedikta, Germana, Timofeja, Aleksandra, Kirila. Kristinas, Veronikas un Viktora vecākiem no bērnudārza un

skolēnu Tomasa, Reiņa, Martas, Žannas, Sofijas, Ričarda, Artura un Emīlijas ģimenēm....

  Paldies par līdzdalību pasākuma organizēšanā, sadarbību un atbalstu skolotājām Ilvitai un Vitai!