Tālr.: +371 28643874 Krimuldas 2, Rīga, LV-1039
 • Skola

  Kas ir svarīgāks – audzināšana vai izglītība? „Klasika” piedāvā skolas modeli ar vienotu koncepciju vispusīgai personības attīstībai.

  Lasīt vairāk
 • Bērnudārzs

  „Gribu, varu, daru!” – tieši tāds modelis aktivizē bērna radošo sākumu no idejas līdz realizācijai, palīdz attīstīt visas bērna spējas un talantus.

  Lasīt vairāk
 • Vasaras nometne

  Brīvdienas – tā ir alternatīva skolā pavadītajam laikam, bet arī tā ir iespēja izglītoties. „Radošums” un „būt kopā” – tie ir divi galvenie vasaras nometnes „Klasika” principi.

  Lasīt vairāk
 • Projekti

  Starpkultūru intelektuālā kompetence un nacionālās identitātes saglabāšana multikulturālā vidē tie ir galvenie virzieni skolas un starptautiskajos  projektos.

  Lasīt vairāk

 Miķeļdienas pasākums
Rudens krāšņums un bagātība arī šogad mūs priecēja Miķeļdienas pasākumā,kur Miķeļdienas saimniece katrai grupai bija sarūpējusi dažādus interesantus uzdevumus, kopīgas dejas un rotaļas.

 Visspilgtāk un radošāk Zelta rudens krāšņumu varējām novērtēt bērnu un vecāku kopīgi sarūpētajā augļu un dārzeņu izstādē..

Atpakaļ

„Ja nevari atrast draugu vai skolotāju, kurš ietu ar tevi gudrības ceļu, ej viens, - tas ir labāk, nekā slikti ceļabiedri.”

Buda