Tālr.: +371 28643874 Krimuldas 2, Rīga, LV-1039
 • Skola

  Kas ir svarīgāks – audzināšana vai izglītība? „Klasika” piedāvā skolas modeli ar vienotu koncepciju vispusīgai personības attīstībai.

  Lasīt vairāk
 • Bērnudārzs

  „Gribu, varu, daru!” – tieši tāds modelis aktivizē bērna radošo sākumu no idejas līdz realizācijai, palīdz attīstīt visas bērna spējas un talantus.

  Lasīt vairāk
 • Vasaras nometne

  Brīvdienas – tā ir alternatīva skolā pavadītajam laikam, bet arī tā ir iespēja izglītoties. „Radošums” un „būt kopā” – tie ir divi galvenie vasaras nometnes „Klasika” principi.

  Lasīt vairāk
 • Projekti

  Starpkultūru intelektuālā kompetence un nacionālās identitātes saglabāšana multikulturālā vidē tie ir galvenie virzieni skolas un starptautiskajos  projektos.

  Lasīt vairāk

Ķiploku akcija

    Oktobrī turpinam mūsu jau ilggadējo tradīciju - Ķiploku akciju, kuras laikā kaķis Herkuless nāk pie bērniem ar dažādiem interesantiem uzdevumiem un rotaļām, lai pastāstītu, pajautātu un atgādinātu bērniem par Veselīgu dzīves veidu.

 

   Kā dāvana katrai grupai pienākas ne tikai Kinder olas, no kurām kopā ar skolotājām jāizveido ķiploku krellītes, bet arī ķiplociņš, kurš veic lielu darbu cīņā ar dažādiem vīrusiem un saslimšanām. 

  Šogad paralēli sarunām par ķiploka un citu augļu, dārzeņu labajām īpašībām, neizpalika arī bērnu zīmējumi par to, kā varētu izskatīties Ķiploka cilvēciņš!? 

  Cerēsim, ka ķiploka krellītes šajā mācību gadā spēs mūsu mazuļus pasargāt no vīrusiem un visi būsim stipri un veseli! 

Atpakaļ

Starp izglītotu un neizglītotu cilvēku ir tāda pati starpība, kā starp dzīvu un mirušu.

Aristotelis