Tālr.: +371 28643874 Krimuldas 2, Rīga, LV-1039
 • Skola

  Kas ir svarīgāks – audzināšana vai izglītība? „Klasika” piedāvā skolas modeli ar vienotu koncepciju vispusīgai personības attīstībai.

  Lasīt vairāk
 • Bērnudārzs

  „Gribu, varu, daru!” – tieši tāds modelis aktivizē bērna radošo sākumu no idejas līdz realizācijai, palīdz attīstīt visas bērna spējas un talantus.

  Lasīt vairāk
 • Vasaras nometne

  Brīvdienas – tā ir alternatīva skolā pavadītajam laikam, bet arī tā ir iespēja izglītoties. „Radošums” un „būt kopā” – tie ir divi galvenie vasaras nometnes „Klasika” principi.

  Lasīt vairāk
 • Projekti

  Starpkultūru intelektuālā kompetence un nacionālās identitātes saglabāšana multikulturālā vidē tie ir galvenie virzieni skolas un starptautiskajos  projektos.

  Lasīt vairāk

Jaunais mācību gads

 Apsveicam bērnus, vecākus un skolotājus ar Jaunā mācību gada sākumu, kurš Klasikā aizsākās ar neaprakstāmu emociju gammu,visus pulcējot kopā Zinību dienas pasākumā.Kaķis Herkuless ar savu burvīgo pavadoni Pepiju Garzeķi bērnus un vecākus iepazīstināja ar skolotājām, iesaistīja jautrā rotaļu virpulī un iepazīstināja visus ar saviem draugiem- klauniņiem no Labestības un Brīnumu zemes.

Atpakaļ

„Vēsture nav stāsts par aizgājušiem gadsimtiem un cilvēkiem. Tas ir stāsts par mūsu laikmetu un mums pašiem, ja vien mēs būtu piedzimuši agrāk.” 

A.Šnē