Radošums iedvesmo!

Iniciatīvas "Latvijas skolas soma" ietvaros 8.a un 8.b klases skolēniem bija iespēja apmeklēt Stikla darbnīcu Rīgā, lai iepazītos ar stiklinieku darba ikdienu, kā arī pašiem darboties, sekmējot skolēnu radošumu un emocionālo attīstību.

Darbnīcā skolēni aplūkoja jau gatavus meistaru darbus, kā arī paši varēja radoši izpausties, veidojot savu darbiņu no stikla. Šāds pasākums brīvā atmosfērā ir lieliska alternatīva klases stundai, kā arī mācību priekšmeta stundai.

Lūk arī skolēnu atsauksmes:

"Šogad stiklinieku darbnīcā, kuru mēs apmeklējam iniciatīvas „Latvijas skolas soma” ietvaros, mums bija iespēja iepazīties ar stikla produkcijas izgatavošanas tehnoloģiju. Paldies darbnīcas darbiniekiem par iespēju, kaut ko uztaisīt pašiem! Kopumā ekskursija bija gan pamācoša, gan izklaidējoša. Paldies iniciatīvai "Latvijas skolas soma", kas ļauj izpausties arī pašiem!" (Uljana)

"Iniciatīvas „Latvijas skolas soma” ietvaros mēs apmeklējam stiklinieku darbnīcu, kur mums bija iespēja izgatavot savu stikla figūru. Šis process man šķita interesants un aizraujošs. Es izveidoju mākonīti, kuru tagad izmantoju kā spilgtu atslēgu pakaramo." (Ksenija