Tālr.: +371 28643874 Krimuldas 2, Rīga, LV-1039
 • Skola

  Kas ir svarīgāks – audzināšana vai izglītība? „Klasika” piedāvā skolas modeli ar vienotu koncepciju vispusīgai personības attīstībai.

  Lasīt vairāk
 • Bērnudārzs

  „Gribu, varu, daru!” – tieši tāds modelis aktivizē bērna radošo sākumu no idejas līdz realizācijai, palīdz attīstīt visas bērna spējas un talantus.

  Lasīt vairāk
 • Vasaras nometne

  Brīvdienas – tā ir alternatīva skolā pavadītajam laikam, bet arī tā ir iespēja izglītoties. „Radošums” un „būt kopā” – tie ir divi galvenie vasaras nometnes „Klasika” principi.

  Lasīt vairāk
 • Projekti

  Starpkultūru intelektuālā kompetence un nacionālās identitātes saglabāšana multikulturālā vidē tie ir galvenie virzieni skolas un starptautiskajos  projektos.

  Lasīt vairāk

Ceļu satiksmes zonas atklāšanas pasākums sadarbībā ar Valsts policiju

 Urā! Beidzot ir izdevies realizēt mūsu jau senloloto sapni par Ceļu satiksmes zonu pastaigas laukumā. Tagad bērni ar saviem skrejriteņiem varēs braukt, ievērojot gaismas luksoforā, ceļa zīmes un ceļa apzīmējumus....

   Ceļu ar gājēju pāreju, apļiem un krustojumiem atklājām ar jauku pasākumu, kur Valsts policijas darbinieki bērniem pastāstīja par to, kā jāuzvedās uz ceļa, parādīja vairākas svarīgas ceļa zīmes un ceļa apzīmējumus. Bērnus pasākumā priecēja lielie policistu palīgi- bebrs Bruno un kaķis Rūdis.

   Pasākumā aktīvi piedalījās arī mūsu Herkuless. Herkuless ne tikai pirmais ar skrejriteni izbrauca Ceļu satiksmes zonu, 

bet iesaistīja visus arī jautrā rotaļā, kas mazliet nostiprināja bērnu zināšanas par gaismām luksoforā un noteikumiem uz ceļa.  

 Protams, vislielāko prieku mazajiem sagādāja policijas auto apskate...  

Lielu paldies gribam pateikt Valsts policijas Rīgas Teikas iecirkņa inspektoriem Jurim Okuņevam, Aigaram Augustānam, Danai Podiņai un Romānam Zelčam.

Atpakaļ

Cilvēkam, kurš nezina, uz kuru ostu viņš dodas, neviens vējš nebūs ceļavējš.

Seneka