Tālr.: +371 28643874 Krimuldas 2, Rīga, LV-1039
 • Skola

  Kas ir svarīgāks – audzināšana vai izglītība? „Klasika” piedāvā skolas modeli ar vienotu koncepciju vispusīgai personības attīstībai.

  Lasīt vairāk
 • Bērnudārzs

  „Gribu, varu, daru!” – tieši tāds modelis aktivizē bērna radošo sākumu no idejas līdz realizācijai, palīdz attīstīt visas bērna spējas un talantus.

  Lasīt vairāk
 • Vasaras nometne

  Brīvdienas – tā ir alternatīva skolā pavadītajam laikam, bet arī tā ir iespēja izglītoties. „Radošums” un „būt kopā” – tie ir divi galvenie vasaras nometnes „Klasika” principi.

  Lasīt vairāk
 • Projekti

  Starpkultūru intelektuālā kompetence un nacionālās identitātes saglabāšana multikulturālā vidē tie ir galvenie virzieni skolas un starptautiskajos  projektos.

  Lasīt vairāk

Izstādes atklāšana

  Pirms mācību gada noslēguma bērnu rotaļlietu veikalā „Lāčuks” , Čaka ielā 72,atklājām mūsu mazo mākslinieku veikumu- mākslas darbiņu izstādi, kurā piedalās ikviena mazā pirmsskolēna darbiņš!

 Izstādes atklāšanā mūs ar skanīgām dziesmām priecēja ansamblītis „Taurenīši”, kā arī jautrās rotaļās visus iesaistīja kaķis Herkuless un zaķis Garausis.  

 Pēc izstādes atklāšanas uz radošajām darbnīcām bērnus aicināja pirmsskolas skolotājas Ieva un Laura no „Klasikas”.Mazajiem bija iespēja spēlēt dažādas interesantas un attīstošas spēles kopā ar Lauru un izveidot jaukus radošos darbiņus kopā ar skolotāju Ievu... 

Liels paldies veikala „Lāčuks” atsaucīgajam kolektīvam

un veikala vadītājai Ritai!

 

Atpakaļ

„Filozofijas pamatmērķis ir pilnveidot cilvēka apzinātas analīzes un skeptiskas izpētes spējas, lai cilvēki domātu ārpus savas kultūras klišejām.”

Ž. Evanss