1. semestra vērtējumus saņem Latvijas Universitātes Bibliotēkā

7.a klases skolēni 22. decembrī liecības ar 2017./2018. mācību gada 1. semestra vērtējumiem saņēma Latvijas Universitātes Bibliotēkā Kalpaka bulvārī, kas pēc renovācijas (2012. gada marts - 2013. gada janvāris) darbojas kā informacionāls atbalsts pētniecībai LU humanitāro un sociālo zinātņu pētniecības institūtiem.

Mācību ekskursijas laikā Bibliotēkā bija iespēja uzzināt tās vēsturi, izstaigāt un apskatīt telpas ar vēsturiskā parketa fragmentiem un durvīm ar kokgriezumu aplikāciju, uzkāpt pa unikālām vītņveida kāpnēm.

Pēc tam nonācām pagalmā iebūvētā modernā ēkā, kurā atrodas Latvijas Universitātes un Microsoft Inovāciju centrs. Tajā satiekas dažādu industriju pārstāvji, IT profesionāļi, inātnieki, studenti un pat skolēni. Tur decembrī tika atklāta Rīgā pirmā "Minecraft" skola, kas paredz iepazīstināt skolotājus ar "Minecraft" spēles versiju "Minecraft: Education Edition", lai pēc tam skolēniem dotu iespēju apgūt mācību vielu un sadarbības prasmes interesantā vidē.

Paldies Oskara mammai par tikšanās organizēšanu un sarūpēto Ziemassvētku cienastu!