46. Vācu valodas Valsts olimpiāde

26. februārī beidzās 46. vācu valodas valsts olimpiāde 10.-12. klašu skolēniem un valsts komisija izsludināja rezultātus: mūsu Nikolajs Mihejevs no 10B klases ieguva Latvijas Republikas izglītības un zinātnes ministrijas atzinību! Tas ir ļoti ievērojams sasniegums, jo no divdesmit Latvijas  finālistiem bija tika četri izglītojamie no 10. klases.

Apsveicam!

Olimpiādes pirmā kārta sākās novembrī mūsu skolā, pēc kā četri labākie no divpadsmit dalībniekiem decembrī devās uz pilsētas olimpiādes otro kārtu. Tad dalībnieku skaits jau bija krietni lielāks- 130 cilvēki. Visi „Klasikas” skolēni- Veronika Kirillova (11B), Eva Gedžute (12B), Nikita Klimovs (12B) un Nikolajs Mihejevs (10B) parādīja ļoti labus rezultātus, pārspējot daudzus labākos vācu valodas pārziņus.

Taču Olimpiāde - tā ir sacensība un tikai labākie no labākajiem, starp kuriem bija arī Nikolajs Mihejevs, tika nākamajā, Republikas kārtā, kur dalībniekus gaidīja rakstu un mutvārdu daļas. Skolēniem bija jāizsaka savas domas un spriedumus par tādām tēmām kā politika, masu mediji, apkārtējās vides aizsardzība, utt.

Un nu, marta sākumā saņēmām ilgi gaidītus rezultātus- Nikolajs Mihejevs saņēma augsti vērtējamo atzinumu! Vēlreiz apsveicam!

Vācu valodas skolotāja

Marina Šavikina