Tālr.: +371 28643874 Krimuldas 2, Rīga, LV-1039

Mūsu notikumi 2020./2021. m. g.

Mārtiņdiena

Mārtiņdienu 'Klasikā' aizvadījām pacilātā gaisotnē! Gan ar stāstiem par to kāpēc šo dienu atzīmējam, gan rotaļām un masku izgatavošanu. Neizpalika arī pašgatavotu cepumu cepšana, kas visiem ļoti garšoja!

11 . novembrisLasīt vairāk

Āra aktivitātes

Ar āra aktivitāšu dienu enerģiskā un draudzīgā gaisotnē noslēdzās Veselības nedēļā "Klasikā"!

31 . oktobrisLasīt vairāk

Ķiploku diena

Šonedēļ katrā grupā bērnus apciemoja sens "Klasikas" domu biedrs runcis Herkuless, kurš ikgadējās 'Ķiploku dienas' ietvaros kopā ar bērniem izgatavoja ķiploku krelles. Šis aksesuārs ir lielisks palīgs bērnu imunitātes stiprināšanai un aizsardzībai!

30 . oktobrisLasīt vairāk

Veselīgs uzturs

Veselīga uztura dienā ar bērniem pārrunājam veselīgas pārtikas nozīmi mūsu ikdienā. Kādi ēdieni jālieto, lai mēs uzņemtu vitamīnus? Kāda ir atšķirība starp aptiekā nopērkamajiem vitamīniem un kāpēc tos jālieto? Griezām un rīvējam dārzeņus un augļus, gatavojām gardus salātus, spiedām un baudījām svaigas sulas.

26 . oktobrisLasīt vairāk

Miķeļdiena

Septembra mēnesis pirmsskolas grupām noslēdzās ar kopīgu un mērķtiecīgu darbošanos, lai izveidotu krāsainas un bagātīgas kompozīcijas no dažādām rudens un dabas veltēm. Tika izveidota  grupu kompozīciju izstāde skolas priekštelpā, kas priecēja ne tikai vecākus un skolas darbiniekus, bet arī pašus bērnus!

29 . septembrisLasīt vairāk