12.a klases atsvētības

13. maijā mūsu skolas 12.a klase piedzīvoja netradicionālu pasākumu – Atsvētības. Kā zināms, parasti iesvēta jaunos – desmito klasi. Bet, tā kā mūsu divpadsmitajiem nav bijušas atmiņā paliekošas iesvētības, mēs, 10.a klase izlēmām pārsteigt divpadsmito klasi un sarīkot viņiem atsvētības. Galu galā, kaut kas jautrs arī ir jāatceras no skolas, nevis tikai mācības, mācības un mācības.

Tātad, pirmais uzdevums mūsu divpadsmitajiem bija ierasties apģērbā par tēmu „Bezpajumtnieki”. Pirmais uzdevums divpadsmitajiem bija ierasties apģērbā, kurā, ieturot stilu, lai neviens nesajauktu viņus ar kārtīgiem skolēniem.

Otrais uzdevums bija „Foto orientēšanās”. Tā kā 12.a klases skolēni „Klasikā” mācas jau no mazām dienām, tad skolas interesantākajās/neatpazīstamākajās vietās tika piekārtas lentītes, kuras noteiktā laikā bija jāatrod. Arī šis uzdevums tika godam izpildīts pierādot, ka savu skolu viņi iepazinuši labi.

Tālāk sekoja izturības pārbaude ar delikatesēm – sevišķi oriģināliem garšu salikumiem.

Pēc tam bija jāveic stafešu uzdevumi, kuros vajadzēja demonstrēt, cik saliedēti viņi ir iemācījušies darboties.

Pēc visiem uzdevumiem, kā motivāciju izmantojot jūtamo izsalkumu, 12.a klasei pusstundas laikā bija jāpagatavo pica. Šis uzdevums tika spoži paveikts, pica sanāca pat ļoti garda, līdz ar to secinājām, ka 12a klase drīkst dzirdēt Pēdējo zvanu, kas signalizētu viena mācību posma beigas.

Kā ikvienā svinīgā pasākumā un iniciācijas rituālā, 12a klasei bija jāzvēr, ka apsola katru pusgadu apciemot skolotājus, draugus, kuri te vēl mācās u.c. Tad drīkstēja uzrakstīt savas karstākās vēlēšanās, kuras, piesietas baloniem, pēc svinīgā pasākuma aizlidoja pretī nākotnei.

12.a klases skolēni apliecināja, ka ir cienīgi pabeigt skolu, un pēc pēdējiem eksāmeniem svinēt izlaidumu. Vēlam Ligitai, Ingai, Armandam, Artūram un Gvido veiksmi turpmākajos dzīves pārbaudījumos!

10a klases draugu vārdā: Ramona