Tālr.: +371 28643874 Krimuldas 2, Rīga, LV-1039

 

P
O
T
C
Pt
S
Sv

Uzņemties iniciatīvu nozīmē ieņemt līdera pozīciju, kas jūs izcels apkārtējo vidū, un tās neatņemam sastāvdaļa ir atzinība un kritika. /Napoleons Hills/

Skolēnu pašpārvalde – tā ir iespēja attīstīt un pilnveidot savas līdera dotības, iegūt profesionālu meistarību un daudzveidīgu dzīves pieredzi.

„Klasikas” skolēnu padome – tā ir līderu apvienība, kurā darbojas dažādu skolas pasākumu iniciatori un organizatori, viņi ir arī klasesbiedru ideju nesēji. Tieši viņi izdomā, kā labāk pārsteigt skolotājas un mammas 8. martā, tematiku Jaungada vai sporta pasākumiem.

 Skolas dzīve ir interesanta un vērtīga, ja to kopā veido skolotāji un skolēni. Skolotāji rūpējas par kvalitatīva mācību procesa un izglītojošu pasākumu norisi, bet skolēni organizē dažādas izklaides, konkursus un akcijas, aicina svinēt svētkus un kopt skolas tradīcijas.  Šogad skolēnu pašpārvaldes komanda tika izvēlēta Saulkrastos Pētnieciskajās dienās. Skolēni, izvērtējot savu klasesbiedru rakstura īpašības, prasmes un talantus, izvēlējās līderus, kas vadīs gan klases, gan skolas komandas līdzdalību skolas dzīvē.