Tālr.: +371 28643874 Krimuldas 2, Rīga, LV-1039

 

 

Aptauja. Pētnieciskās dienas "Putnu rallijs". Mācību pētnieciskais laukums: „3D putnu barotavas”

Klāt rudens un drīz tam sekos ziema, kad viena daļa putnu būs devušies uz siltām zemēm, bet citi paliks šeit, lai pārziemotu.

Kāpēc putnus vajadzētu piebarot ziemā? Ko tiem vislabāk dot? Un kā to darīt, lai palīdzētu izdzīvot? 

Šos un citus jautājumus mēs apspriedām radošajā darbnīcā “3D Bird Feeders” un darījām to angliski. Mēs noskatījāmies video par putnu barošanu ziemā un pārbaudījām iegūtās zināšanas spēlē KAHOOT.

Kādai būtu jābūt ideālai putnu barotavai? Kāds būtu vispiemērotākais izmērs un konstrukcija? Kuras ģeometriskās figūras varētu izmantot, lai konstruētu putnu barotavu, izmantojot 3D modelēšanas programmu TINKERCAD?

Pirms sākt modelēšanu bija jārod atbildes uz šiem un vēl citiem jautājumiem. Katrā radošā darbnīcā darbojās skolēni-eksperti, projekta ICT WORLD dalībnieki, kuri ar programmu TINKERCAD iepazinās projekta ietvaros un to jau bija apguvuši. Savus eksperta pienākumus skolēni veica atbildīgi un bija labs atbalsts saviem skolasbiedriem, kuriem  pieredzes un zināšanu trūkuma dēļ palīdzība lieti noderēja.

Mēs no sirds pateicamies radošās darbnīcas “3D Bird Feeders” dalībniekiem par radošu garu, atsaucību, pozitīvu attieksmi un sasniegto rezultātu. Ar labākajiem darbiem mēs drīzumā varēsim iepazīties skolā. 

Atpakaļ