Tālr.: +371 28643874 Krimuldas 2, Rīga, LV-1039

 

P
O
T
C
Pt
S
Sv

Notikumi 2018./2019. mācību gadā

Latvijas valsts simtgades svinības

Latvijas valsts simtgades svinības ir iespēja godam un cienīgi, lepni un priecīgi svinēt valsts simto dzimšanas dienu, izstāstīt Latvijas stāstu un veidot nākotnes Latviju. Ikvienam Latvijas cilvēkam ir iespēja piedalīties un kļūt par šī vēsturiski unikālā notikuma līdzveidotāju.

16 of NovembrisLasīt vairāk

MĒS ZINĀM – es esmu Latvija, tu esi Latvija, mēs esam Latvija!

Savu Latviju mēs jūtam caur kokles stīgu skaņām un dzejas rindām, tautas un spēka dziesmām, sajūtām, kuras pārņem izejot dabā, dzirdot labus vārdus par Latviju, kopības sajūtu, kad dziedam himnu, esot kopā ar ģimeni un draugiem!

15 of NovembrisLasīt vairāk

Mārtiņdienu tirgus skolā

9.11.2017 skolas telpas pieskandināja Mārtiņdienas gadatirgus. Kā jau kārtīgā tirgū, bija gan pārdevēji, gan pircēji, Tirgus apmeklētāji varēja izvēlēties gan gardumus, gan mājražotāju darinājumus.

12 of NovembrisLasīt vairāk

Aicinām piedalīties labdarības apsveikumu zibakcijā!

Novembris ir Latvijas mēnesis! Palīdzi uzdāvināt Latvijai dāvanu ar visvairāk nosūtītajiem apsveikumiem!

9 of NovembrisLasīt vairāk

Skolas avīze "Klasika Times" oktobris 2018, Nr. 41

Dienas un mēneši līdzīgi rudens lapām vējā griežas un aizlido tālumā. Laiku nav iespējams apstādināt, paliek vienīgi fotogrāfijas, raksti avīzē, atmiņas un spēja analizēt, lai atstātu lietderīgo. Šis mācību gads, kā ierasts, „Klasikā” sācies aktīvi un ir bijis pasākumiem piesātināts.

26 of OktobrisLasīt vairāk

Skolas gaitu tautasdziesmas

Konkursam skolēni varēja iesniegt mūsdienīgus dzejas darbus latviešu tautasdziesmu formātā par kādu no tēmām: mana apkaime, Rīga, Latvija; mana skola (es mācos); mans skolotājs; starpbrīdis; mani skolas draugi.

23 of OktobrisLasīt vairāk

Back to the past

On 17 October 2018 students of 6th – 9th grades visited National History Museum of Latvia in Riga. The exhibition is called „Latvia’s century”. It reveals 100 years of history of Latvia. The exhibition is unique, because it displays 15000 objects from 68 museums across Latvia.

16 of OktobrisLasīt vairāk

Projekta "ICT WORLD" ietvaros tās dalībnieki Čehijā

Laika posmā 06.10. - 13.10.2018. mūsu skolas skolēni un skolotāji starptautiskā projekta "ICT WORLD" ietvaros uzturas Čehijā, Trutnovā

14 of OktobrisLasīt vairāk

Sirsnīgi sveicam Skolotāju dienā!

Novēlam visiem Skolotājiem svētku mirdzumu acīs, gandarījumu par paveikto un stipru veselību! Saulainu domu un prieka pilnu Skolotāju dienu!

4 of OktobrisLasīt vairāk

Skolas pētnieciskās dienas "Dzirnavas" 05.-07.09.2018

Jaunas tehnoloģijas izglītībā, darbs komandā, kreatīva vide, zinātnisks redzesloks – lūk, kas vieno visus mūs šajās dienās!

14 of SeptembrisLasīt vairāk