Tālr.: +371 28643874 Krimuldas 2, Rīga, LV-1039

Mūsu notikumi 2018./2019. m. g.

“Ciemos pie jautrajiem klauniem”

Jautra, interesanta un aizraujoša izvērtās klauna un burvju mākslinieces ciemošanās pie mums Klasikā! Burvju triki, rotaļas ar sunīti un klauna priekšnesumi šķita interesanti gan lieliem, gan maziem vērotājiem.

30. janvārisLasīt vairāk

Projekts "Grāmatiņa"

Līdz ar Jaunā gada atnākšanu mazie Klasikas pirmsskolēni tika iesaistīti projektā ”Grāmatiņa”, kura galvenais mērķis ir radīt interesi par grāmatu, tās izzināšanu un lasīšanu.Projekta ietvaros bērni kopā ar skolotājām devās uz Vidzemes bibliotēkas bērnu nodaļu.

15 . janvārisLasīt vairāk

Ziemassvētku pasākums

Pirmsskolēni ieskandināja savu Ziemassvētku koncertu, saņēma ilgi gaidītās dāvanas un satika Ziemassvētku vecīti! Priecīgus svētkus!

24 . decembrisLasīt vairāk

Daudz laimes, Latvija!

Skaisti saposušies un lepni, bērni sveica savu Latviju dzimšanas dienā, dziedot dziesmas, ejot rotaļās un parādot zināšanas par savu zemi.

18 . novembrisLasīt vairāk

"Ciemos pie pasakas"

Novembra vidū mūs priecēja izrāde „Ciemos pie pasakas”, kuras laikā bērniem bija iespēja ne tikai vērot teātra izrādi, bet arī piedalīties burvju trikos, skatīt burvju Fejas priekšnesumu ar baložiem, kā arī dziedāt un dejot kopā ar Rūķi.

12 . novembrisLasīt vairāk

Mārtiņdiena

Mārtiņi iezīmē rudens beigas un ziemas sākumu, laiku, kad visa labība un raža jau novākta un sācies tumšais laiks. Mārtiņdiena mums saistās ar gaili, rotaļām un maskām. Arī mēs „Klasikā” caur rotaļām, interesantiem uzdevumiem, masku izgatavošanu, gaiļa zīmēšanu pirms Mārtiņiem centāmies iepazīt un izdzīvot šo latviešu tautas tradīciju.

10 . novembrisLasīt vairāk

Mākslas darbu izstāde

No 1. novembra esiet laipni aicināti apskatīt mākslas darbu izstādi "Krāšņais rudens", pirmā stāva gaitenī.

24 . oktobrisLasīt vairāk

Rudens ekskursija

Kādā no saulainām septembra dienām Klasikas pirmsskolēni devās aizraujošajā ekskursijā. Tērvetes dabas parks ir viena no labākām vietām, kur aizbraukt ar bērniem! Pasakaini skaistajā mežā katrs var izbaudīt dabas un pasakas saspēli. Viss mežs ir liels Rūķu ciems. Meža takas iepriecina ar dažādiem Rūķu tēliem, mājām, dzirnavām un Rūķu darbnīcām.

15 . oktobrisLasīt vairāk

Zinību Diena

Mīļie pirmsskolēni, pedagogi un vecāki! Lai jaunais mācību gads ir veiksmīgs un daudzu pārsteidzošu atklājumu pilns!

31 . augustsLasīt vairāk