Tālr.: +371 28643874 Krimuldas 2, Rīga, LV-1039

 

 Skeiteris Madars Apse

11. martā mūsu skolā pēc ilgas gaidīšanas viesojās nu jau jāsaka pasaulslavens skeiteris Madars Apse. Viņš ir kļuvis par pirmo latvieti, kurš svinīgi ir uzņemts profesionālo skeiteru aprindās. 

Iniciatīva par šo tikšanos nāca pavisam nejauši, kad 5.a klasē runājām par karjeru un interesējošām profesijām, stundas noslēgumā jautāju katram skolēnam, kādu cilvēku viņi gribētu redzēt savā priekšā un uzzināt par viņa karjeru, uz ko Egils Dandzbergs iesaucās – Madaru Apsi. Līdz šim arī man šis vārds bija svešs, bet tai pašā dienā internetā uzmeklēju Madaru, uzaicināju viņu uz mūsu skolu, un pēc mēneša šī tikšanās arī notika. Sanāca padaudz interesentu no 5.a ,6.a, 9.a, 11.a un 12.a klases, arī skolotāji profesionālim uzdeva sev interesējošus jautājumus par izglītošanos citās zemēs, par viņa motivāciju „izsisties” un dzīvē sasniegt to, ko vislabāk proti un kas sagādā gandarījumu.

Par Madara komandu ir kļuvusi ietekmīgā kompānija „Element Skateboards”. Līdz ar vietu profesionālajā komandā, Madars ir ieguvis īpaši sev dizainētus skeitborda klājus.

Par vietu skeitborda elitē Madars ir cīnījies jau no mazām dienām, savu karjeru aizsākot 2001. gadā, sākotnēji ripojot Ventspils ielās. 

 

                                                     5.a klases audzinātāja Ineta Nekraša

Atpakaļ