Tālr.: +371 67545584; +371 28643874 Krimuldas 2, Riga, LV-1039
 • Skola

  Kas ir svarīgāks – audzināšana vai izglītība? „Klasika” piedāvā skolas modeli ar vienotu koncepciju vispusīgai personības attīstībai.

  Lasīt vairāk
 • Bērnudārzs

  „Gribu, varu, daru!” – tieši tāds modelis aktivizē bērna radošo sākumu no idejas līdz realizācijai, palīdz attīstīt visas bērna spējas un talantus.

  Lasīt vairāk
 • Vasaras nometne

  Brīvdienas – tā ir alternatīva skolā pavadītajam laikam, bet arī tā ir iespēja izglītoties. „Radošums” un „būt kopā” – tie ir divi galvenie vasaras nometnes „Klasika” principi.

  Lasīt vairāk
 • Projekti

  Starpkultūru intelektuālā kompetence un nacionālās identitātes saglabāšana multikulturālā vidē tie ir galvenie virzieni skolas un starptautiskajos  projektos

  Lasīt vairāk

12. klases izlaidums „Balle uz kuģa” Privātajā vidusskolā “Klasika” 2017.gada 9.jūnijā.

): Labdien! Sveicu jūs uz komfortablā lainera „Klasika” trešā stāva klāja! „Klasikai” nākamā būs 25. sezona. Bet šodien ir beidzies mūsu bērnu divpadsmit gadus ilgais skolas laika kruīzs, un par godu tam sarīkota balle.

Lasīt vairāk

Skolas festivāls "Daba iedvesmo"!

“Skaistākais, ko mēs varam piedzīvot, ir nezināmais. Tā ir emocija, kas ir patiesas mākslas un īstas zinātnes pamatā.“ / A. Einšteins

 

Izlaidums

"Klasikā" ir aizvadīti kārtējie bērnudārza izlaidumi, kur bērni kopā ar savām skolotājām atcerējās savus pirmos iespaidus, soļus, darbus un nedarbus bērnudārzā.

Lasīt vairāk

Ekskursija uz "Trušu karalisti"

Mācību gada noslēgumā devāmies ekskursijā uz Trušu karalisti Lēdmanē. Bērniem bija prieks ne tikai par trušu, kazu, pīlīšu vērošanu, bet bija iespēja dzīvnieciņus un putnus arī barot. Sajūsma bija liela! Jauks izvērtās gājiens pa sajūtu taku gar gleznainajiem Ogres upes krastiem.Un noslēgumā- ilgi gaidītais pikniks un šūpošanās!

Mātes diena

Godinot Mātes dienu, bērni ar skaistiem vārdiem, dziesmām un dejām mīļi sveica savas māmiņas. Emocionāli un mīļi māmiņām tika dāvātas ne tikai mazajām rokām darinātas dāvaniņas, bet arī radošo darbu izstāde, kurā māmiņas varēja ieraudzīt gan sevi, gan sev dāvinātos ziedus!

Vasaras nometne

"3D tehnoloģiju izmantošana eTwinning projektos"

No 30. marta – 01.aprīlim Albert Hotel, Dzirnavu iela 33, Rīgā mūsu skolas matemātikas skolotāja Tatjana Vinokurova kopā ar citu Latvijas skolu skolotājiem piedalījās ES programmas izglītības, apmācības, jaunatnes un sporta jomā „Erasmus+” aktivitātes eTwinning pedagogu profesionālās kompetences pilnveides seminārā

Lasīt vairāk

“ICT World – Imaging, Coding, Transforming and Simulating the World”

Ir noslēdzies mācību gads un tam līdzi arī mūsu ilgtermiņa projekta pirmais etaps, kuram tika dots nosaukums ICT WORLD 2017. 26. martā pozitīvu emociju, spilgtu iespaidu un jaunu zināšanu pārpilni mūsu komandas pārstāvji atgriezās no kārtējās starptautiskās tikšanās, kas notika Vācijā.

Sadarbība

„Vēsture nekad neatkārtojas, vēsture nerada kopijas, tā vienmēr pieņem jaunas formas. Pat vienādu apstākļu ietekmē rezultāts var būt ļoti atšķirīgs.” 

A.Šnē