Tālr.: +371 28643874 Krimuldas 2, Rīga, LV-1039
 • Skola

  Kas ir svarīgāks – audzināšana vai izglītība? „Klasika” piedāvā skolas modeli ar vienotu koncepciju vispusīgai personības attīstībai.

  Lasīt vairāk
 • Bērnudārzs

  „Gribu, varu, daru!” – tieši tāds modelis aktivizē bērna radošo sākumu no idejas līdz realizācijai, palīdz attīstīt visas bērna spējas un talantus.

  Lasīt vairāk
 • Vasaras nometne

  Brīvdienas – tā ir alternatīva skolā pavadītajam laikam, bet arī tā ir iespēja izglītoties. „Radošums” un „būt kopā” – tie ir divi galvenie vasaras nometnes „Klasika” principi.

  Lasīt vairāk
 • Projekti

  Starpkultūru intelektuālā kompetence un nacionālās identitātes saglabāšana multikulturālā vidē tie ir galvenie virzieni skolas un starptautiskajos  projektos.

  Lasīt vairāk

Aktīvu, dzīvespriecīgu un radošu vasaru!  

Skolas avīze "Klasika Times" Nr. 39, maijs 2018

Šis gads bija pārbaudījumiem bagāts: notikumi, saspringta gatavošanās, pārdzīvojumi, iespaidi, braucieni, tikšanās ar veciem un jauniem draugiem un sadarbības partneriem. Šis bija gan 25 gadu jubilejas, gan skolas akreditācijas gads! Dzīves laikā paspējam šķērsot daudz robežu, tajā skaitā arī dažādu vecumu robežas. Kādam tās kļūst par nepārvaramu šķērsli, mums - robežšķirtne, pakāpiens, kas atdala vienu posmu no cita un palīdz pakāpties augstāk, lai sasniegtu mērķi. Katra skolas jubileja ir savdabīgs attīstības un pilnveidošanās spēju, aktivitātes un pieredzes kritērijs.

Lasīt vairāk

Skolas 25 gadu jubilejas pasākums

Skola ir mana projektu istaba, mana eksperimentu laboratorija. Skola ir vieta, kur apgūt jaunas valodas un izprast tautu kultūras. Skolā mēs attīstām savus talantus un skolotāji īsteno savas profesionālās prasmes. Privātā vidusskola “Klasika” ir gan Rīgas, Latvijas, gan Eiropas skolu kopienas dalībniece. Dalība izglītības jomu komunikācijā, sadarbībā, pieredzes apmaiņā nodrošinājusi mums iespēju kļūt par visaizraujošākās mācību kopienas Eiropā sastāvdaļu.

“Īpaša grāmata īpašā plauktā”

Mūsu skola „Klasika” šogad svin 25 gadu jubileju. Svētku svinības notiks 2018. gada 15.maijā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā - Gaismas pilī, Latvijas lielākajā grāmatu krātuvē. Latvijas Nacionālās bibliotēkas projektā “Īpaša grāmata īpašā plauktā” ikviens ir aicināts piedalīties Gaismas pils satura veidošanā, dāvinot bibliotēkai grāmatu ar īpašu stāstu, kas sasniegs arī nākamās paaudzes.

 

Kā mēs gatavojāmies Līgo svētkiem...

"..Līgo veci, līgo jauni, Kamēr Jāņu uguns degs, Līgosim mēs šo naksniņu, Kamēr rīta saule leks. Citu gadu gaidīsim, Kad Jānītis atkal nāk, Tā, lai mūsu bērnu bērni, Vienmēr Līgo dziesmas māk..."

Lasīt vairāk

Ūdens mūsu dzīvē

Šajā nedēļā mēs pētām ūdens īpašības, veicam eksperimentus ar ūdeni, konstruējam ūdens transportu, izzinām ūdens nozīmi un nepieciešamību. Nedēļas noslēgumā izveidojām "Ūdens sienu". Aplūkojiet, kā mums sanāca!

Visapkārt tikai skaistums!

Salaspils Nacionālais botāniskais dārzs mūs pārsteidza ar lielu augu dažādību un plašo teritoriju – 129 hektāri! Un visapkārt tikai skaistums! Mums bija ļoti interesanti iepazīt oranžērijas augu dažādību – monantes, kotiledoni, eiforbijas, sansevjēras - daži no augu nosaukumiem, kurus pat grūti izrunāt, bet, vienu varam teikt droši, tas bija baudījums visām maņām! Skaisti!

8. maiņa 16.08. – 26.08. „Jaunu ideju teritorija” Sportiska - radošā maiņa. Starptautiskā maiņa: Latvija-Izraēla.  Nometnes slēgšana.  

Turpinās pieteikšanās un reģistrēšanās starptautiskai jauniešu atpūtas vasaras nometnei "Klasika"

Jau 22. gadu "Klasika" aicina savus esošos un jaunos draugus vecumā no 6 līdz 16 gadiem kopā pavadīt brīvlaiku vasaras nometnē.

Lasīt vairāk

Eiropas Komisija Rīgā apbalvo eTwinning Eiropas balvas ieguvējus – privātās vidusskolas “Klasika” projekta “ICT World 2017” komandu

Šī gada 11. aprīlī Rīgā, privātajā vidusskolā “Klasika” notika apbalvošanas ceremonija, kurā Eiropas Komisijas pārstāve Sesila Le Klerka (Cecile Le Clercq, Izglītības, jaunatnes, sporta un kultūras ĢD) kopā ar Rīgas domes, kā arī Izglītības un zinātnes ministrijas un Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras pārstāvjiem apbalvoja privātās vidusskola “Klasika” īstenotā eTwinning sadarbības projekta “ICT World 2017” skolotājus un skolēnus.

Lasīt vairāk

Eiropas balvas 2018 uzvarētājs

Projekts ICT World 2017, kurā piedalās starp sešām valstīm arī mūsu skola, nominēts kā Eiropas balvas 2018 uzvarētājs vecuma kategorijā 12-15 gadi 300 projektu konkurencē.

Projekta "ICT WORLD" ietvaros tās dalībnieki Somijā

Laika posmā 05.02. - 11.02.2018. mūsu skolas skolēni un skolotāji projekta "ICT WORLD" ietvaros uzturas Somijā

Sadarbība

Svarīgi

Projekts “Pirms 100 gadiem dzima valsts”

Jau Rainis rakstīja: “Kas pagātni pētī, tas nākotni svētī”. Lai mūsu zeme arī turpmāk plauktu un tēvutēvu veikums tiktu joprojām godināts, skolās no 2015./2016. līdz 2018./2019. mācību gadam tiek organizēts projekts “Pirms 100 gadiem dzima valsts”.

Turpinam uzņemt bērnus pirmsskolas grupās!

Turpinam uzņemt bērnus pirmsskolas grupās, lai kopā gatavotos skolai, apgūtu latviešu un angļu valodas, zīmētu, dziedātu, dejotu, sportotu un veidotu skaistus un interesantus dizaina darbus. Gaidīsim!
View all 1 of 3

Apsveicam

Annu Micenko par augsto novērtējumu Latvijas ministru prezidenta

Man ir gods un patiess prieks apsveikt Jūs ar sasniegtajiem panākumiem mācībās, iegūstot vidējo izglītību. Lai izdodas īstenot radošas idejas izvēlētajā jomā, izmantot visas mūsdienu sniegtas iespējas un nest Latvijas vārdu Eiropā un pasaulē! Latvijas valsts nākotne ir Jūsu rokās!

Skolas projekta "Math in English" labākos darbus

Skolas projekta "Math in English" labāko darbu prezentēšana.

Privāto vidusskolu "Klasika" ar nomināciju “eTwinning Skola”

Pirmajā iniciatīvas gadā šādu statusu pēc rūpīgas atlases saņems 24 Latvijas vispārējās, profesionālās un interešu izglītības iestādes.

View all

Cilvēkam, kurš nezina, uz kuru ostu viņš dodas, neviens vējš nebūs ceļavējš.

Seneka