Tālr.: +371 28643874 Krimuldas 2, Rīga, LV-1039
 • Skola

  Kas ir svarīgāks – audzināšana vai izglītība? „Klasika” piedāvā skolas modeli ar vienotu koncepciju vispusīgai personības attīstībai.

  Lasīt vairāk
 • Bērnudārzs

  „Gribu, varu, daru!” – tieši tāds modelis aktivizē bērna radošo sākumu no idejas līdz realizācijai, palīdz attīstīt visas bērna spējas un talantus.

  Lasīt vairāk
 • Vasaras nometne

  Brīvdienas – tā ir alternatīva skolā pavadītajam laikam, bet arī tā ir iespēja izglītoties. „Radošums” un „būt kopā” – tie ir divi galvenie vasaras nometnes „Klasika” principi.

  Lasīt vairāk
 • Projekti

  Starpkultūru intelektuālā kompetence un nacionālās identitātes saglabāšana multikulturālā vidē tie ir galvenie virzieni skolas un starptautiskajos  projektos.

  Lasīt vairāk

ES programmēšanas nedēļa: iedvesmojot digitālās prasmes 2019. gada 5.–20. oktobrim   

Aptauja. Pētnieciskās dienas "Putnu rallijs". Mācību pētnieciskais laukums: „3D putnu barotavas”

Kāpēc putnus vajadzētu piebarot ziemā? Ko tiem vislabāk dot? Un kā to darīt, lai palīdzētu izdzīvot? Šos un citus jautājumus mēs apspriedām radošajā darbnīcā “3D Bird Feeders”

Lasīt vairāk
 

Lai visiem krāšņa un saulaina vasara!

Jūnija noslēgumā mūs priecēja netradicionālās mākslas pamati grupās. Mazie darbojās ar īpašu enerģiju un prieku.

Lasīt vairāk

Līgo svētki

Šonedēļ mūsu tēma- Līgo svētki. Bērni dzied dziesmas, zīmē, iet rotaļās un uzzin daudz jauna par latviešu gadskārtu svētkiem Līgo... Lai visiem priecīgi un jauki šie svētki!

Jūrmalas brīvdabas muzejs

Karstajā vasaras svelmē devāmies apskatīt Jūrmalas brīvdabas muzeju!

Uz noslēguma pasākumu pulcējās eTwinning nacionālā projekta „Garšas eksperti” dalībnieki

Šajā projektā sešu mēnešu garumā sadarbojās privātās vidusskolas „Klasika” 2.b klases skolēni, Līgatnes novada vidusskolas 2. klases skolēni un Lībagu sākumskolas (Talsu novads) 2. klases un bērnudārza sagatavošanas grupas audzēkņi.

Lasīt vairāk

Mūsu skolā ierodas projekta “ICT World” dalībnieki no piecām Eiropas valstīm

Laikā no 31. marta līdz 7. aprīlim mūsu skolā ierodas projekta “ICT World” dalībnieki no piecām Eiropas valstīm. Kopskaitā 23 cilvēki no Francijas, Vācijas, Spānijas, Somijas un Čehijas Republikas dzīvos Latvijas projekta dalībnieku ģimenēs un kopā ar mūsu skolēniem darbosies radošajās darbnīcās un visos ar projektu saistītos pasākumos.

eTwinning projekts "Math, Art and Real Life with GeoGebra" 2018

Līdzīgi kā skaistums, harmonija un zinātne kļūst par vienotu veselumu mākslā, šī projekta ideja ir tuvināt skolēnus (vecumā no 11 līdz 15 gadiem) mākslai un zinātnei ar mākslas starpniecību. Viens no galveniem mērķiem ir jaunatklāt matemātiku mākslas darbos un ikdienas dzīvē, modelēt un simulēt reālas parādības ar programmu GeoGebra. Otrs šī projekta mērķis ir skolēnu starptautiska sadarbība, lai izveidotu grāmatu, kuru skolēniem veidojuši paši skolēni.

Sadarbība

 

Kalendārs

22

septembris, 2019

Skatīt vairāk

Apsveicam

Intelektuālajā maratonā “Bišu pasaules viedums” uzvarētājus

Lieldienu zaķis ir atnesis dāvanas uzvarētàjiem intelektuālajā maratonā “Bišu pasaules viedums”.

9. kl. sk. Diānu, kura ir iekļuvusi MMC konkursa otrajā kārtā

Apsveicam 9. klases skolnieci Diānu, kura ir iekļuvusi MMC ( Meridiāna Maths competition) konkursa otrajā kārtā! Vēlam panākumus un veiksmi arī turpmākā dalībā konkursā!

Sveicam visus!

Sveicam visus skolēnus, skolotājus, vecākus un draugus jaunā mācību gada sākumā!

Skatīt vairāk

Mēs pavirši klausāmies un vēl paviršāk lasām. Mēs labi pamanām, kad citi ir nevērīgi pret mums, bet vai esam tikpat prasīgi savā attieksmē pret citiem?

D.Hammeršelds