Tālr.: +371 28643874 Krimuldas 2, Rīga, LV-1039
 • Skola

  Kas ir svarīgāks – audzināšana vai izglītība? „Klasika” piedāvā skolas modeli ar vienotu koncepciju vispusīgai personības attīstībai.

  Lasīt vairāk
 • Bērnudārzs

  „Gribu, varu, daru!” – tieši tāds modelis aktivizē bērna radošo sākumu no idejas līdz realizācijai, palīdz attīstīt visas bērna spējas un talantus.

  Lasīt vairāk
 • Vasaras nometne

  Brīvdienas – tā ir alternatīva skolā pavadītajam laikam, bet arī tā ir iespēja izglītoties. „Radošums” un „būt kopā” – tie ir divi galvenie vasaras nometnes „Klasika” principi.

  Lasīt vairāk
 • Projekti

  Starpkultūru intelektuālā kompetence un nacionālās identitātes saglabāšana multikulturālā vidē tie ir galvenie virzieni skolas un starptautiskajos  projektos.

  Lasīt vairāk

Es ļoti ticu veiksmei un esmu atklājis – jo smagāk strādāju, jo vairāk man veicas! Tomass Džefersons

Ak, šis nebēdnīgais skolas zvans!

Tas vienmēr uz kaut ko sauc - vai nu tā ir mācību stunda vai starpbrīdis. Dažādās situācijās šis skolas dzīves elements var nest gan pozitīvu, gan skumju noskaņu.

Lasīt vairāk

13. maija rītā skolā bija īpašs pasākums, kuram skolēni gatavojās ilgu laiku

„Cepuru parāde”. Pirmo reizi modes skate pašdarinātām cepurēm un meiteņu pašu šūtām kleitām, svārkiem un pludmales somām. Uzšūt kleitu vai svārkus, daudziem šķiet neiespējamā misija.

No mazas pilsētas Latvijas rietumos nāk liela kaislība uz šokolādi.

Šokolādes muzejā tika izstāstīts par tās iegūšanas veidiem. Tika minēti daudzi fakti no vēsturiskā aspekta. Ekskursanti tika lutināti ar garšīgo Pure šokolādi un pat piedalījās šokolādes konfekšu gatavošanā.

 

Pavasara ekskursija

Bērni ciemojās pie dzīvnieciņiem Mini Zoo Dobuļos.Iepazinām dzīvo dabu,baudijām svaigu gaisu un priecājāmies par Latvijas skaistajiem skatiem!

Lasīt vairāk

"Krāsainā Pasaule"

Aicinam jūs kopā ar saviem bērniem apskatīt mākslas darbiņu izstādi „Krāsainā pasaule” Vidzemes bibliotēkas bērnu nodaļā!

Turpinot projektu "Mana grāmatiņa"

Turpinot projektu "Mana grāmatiņa" mazie Klasikas pirmsskolēni devās uz Vidzemes bibliotēkas bērnu nodaļu, lai piedalītos pasākumā par Ruksīšiem. Bērni uzzināja daudz jauna, klausijās stāstus un darbojās kopā ar savām skolotājām un pasākuma vadītāju. Bija jauki! Liels prieks, ka pavisam nemanot arvien lielāku interesi mazajos izraisa grāmata. Lai mums visiem kopā izdodas!

AKCIJA: Ceļazīmju cenas tikai 15.05.2019

Starptautiskā bērnu vasaras nometne "Klasika" sola karstu vasaru! Pievienojies mūsu internacionālai videi!

Lasīt vairāk

Turpinās pieteikšanās un reģistrēšanās starptautiskai jauniešu atpūtas vasaras nometnei "Klasika"

Jau 23. gadu "Klasika" aicina savus esošos un jaunos draugus vecumā no 6 līdz 16 gadiem kopā pavadīt brīvlaiku vasaras nometnē.

Uz noslēguma pasākumu pulcējās eTwinning nacionālā projekta „Garšas eksperti” dalībnieki

Šajā projektā sešu mēnešu garumā sadarbojās privātās vidusskolas „Klasika” 2.b klases skolēni, Līgatnes novada vidusskolas 2. klases skolēni un Lībagu sākumskolas (Talsu novads) 2. klases un bērnudārza sagatavošanas grupas audzēkņi.

Lasīt vairāk

Mūsu skolā ierodas projekta “ICT World” dalībnieki no piecām Eiropas valstīm

Laikā no 31. marta līdz 7. aprīlim mūsu skolā ierodas projekta “ICT World” dalībnieki no piecām Eiropas valstīm. Kopskaitā 23 cilvēki no Francijas, Vācijas, Spānijas, Somijas un Čehijas Republikas dzīvos Latvijas projekta dalībnieku ģimenēs un kopā ar mūsu skolēniem darbosies radošajās darbnīcās un visos ar projektu saistītos pasākumos.

eTwinning projekts "Math, Art and Real Life with GeoGebra" 2018

Līdzīgi kā skaistums, harmonija un zinātne kļūst par vienotu veselumu mākslā, šī projekta ideja ir tuvināt skolēnus (vecumā no 11 līdz 15 gadiem) mākslai un zinātnei ar mākslas starpniecību. Viens no galveniem mērķiem ir jaunatklāt matemātiku mākslas darbos un ikdienas dzīvē, modelēt un simulēt reālas parādības ar programmu GeoGebra. Otrs šī projekta mērķis ir skolēnu starptautiska sadarbība, lai izveidotu grāmatu, kuru skolēniem veidojuši paši skolēni.

Sadarbība

 

Apsveicam

Intelektuālajā maratonā “Bišu pasaules viedums” uzvarētājus

Lieldienu zaķis ir atnesis dāvanas uzvarētàjiem intelektuālajā maratonā “Bišu pasaules viedums”.

9. kl. sk. Diānu, kura ir iekļuvusi MMC konkursa otrajā kārtā

Apsveicam 9. klases skolnieci Diānu, kura ir iekļuvusi MMC ( Meridiāna Maths competition) konkursa otrajā kārtā! Vēlam panākumus un veiksmi arī turpmākā dalībā konkursā!

Sveicam visus!

Sveicam visus skolēnus, skolotājus, vecākus un draugus jaunā mācību gada sākumā!

Skatīt vairāk

„Ir labi zināt kaut ko par citu tautu tikumiem, lai varētu veselīgāk spriest par mūsējiem un lai nedomātu, ka viss citādais ir nepareizs, kā to iztēlojas tie, kas nav redzējuši neko.” 

R.Dekarts